Contactpersonen

Tommy D'Hose
Tommy D’Hose
ILVO - Eenheid Plant
Onderzoeker duurzaam bodembeheer
tommy.dhose@ilvo.vlaanderen.be
T 0032 (0)9 272 26 69
ILVO
Greet Ruysschaert
Greet Ruysschaert
ILVO - Eenheid Plant
Onderzoeker duurzaam bodembeheer
greet.ruysschaert@ilvo.vlaanderen.be
T 0032 (0)9 272 26 98
ILVO
Peter Lootens
Peter Lootens
ILVO - Eenheid Plant
Onderzoeker
peter.lootens@ilvo.vlaanderen.be
T 0032 (0)9 272 28 52
ILVO
Irene Borra Serrano
Irene Borra Serrano
ILVO - Eenheid Plant
Doctoraatsstudent
irene.borra-serrano@ilvo.vlaanderen.be
T 0032 (0)9 272 29 67
ILVO
Filip De Brouwer
Filip De Brouwer
ILVO - Eenheid Plant
filip.debrouwer@ilvo.vlaanderen.be
T 0032 (0)9 272 26 86
ILVO
Simon Cool
Simon Cool
ILVO - Eenheid Technologie en Voeding
Agrotechniek
simon.cool@ilvo.vlaanderen.be
T 0032 (0)9 272 27 51
ILVO
Wim Cornelis
Prof. Wim Cornelis
UGent – Vakgroep Omgeving
Bodemkunde en Bodembeheer
wim.cornelis@ugent.be
T 0032 (0)9 264 60 40
Universiteit Gent
Adriaan Vanderhasselt
Adriaan Vanderhasselt
UGent / ILVO
Doctoraatsstudent
adriaan.vanderhasselt@ugent.be
T 0032 (0)9 264 60 53
UGent
Elsen Annemie
Annemie Elsen
BDB – Afdeling Onderzoek en Studies
Afdelingshoofd
aelsen@bdb.be
T 0032 (0)16 31 09 22
Bodemkundige Dienst van België
Tom Coussement
Tom Coussement
BDB – Afdeling Onderzoek en Studies
Projectmedewerker
tcoussement@bdb.be
T 0032 (0)16 31 09 22
Bodemkundige Dienst van België
Pauline Deltour
Pauline Deltour
Inagro – Afdeling Biologische productie
Onderzoeker
pauline.deltour@inagro.be
T 0032 (0)51 14 03 06
Inagro
Lieven Delanote
Lieven Delanote
Inagro – Afdeling Biologische productie
Afdelingshoofd
tcoussement@bdb.be
T 0032 (0)51 27 32 50
Inagro
© .